FØLG OSS:

Lederhilsen!

Comet ønsker å nå høyere.

Comets tabellsituasjon vitner om sportslige mål som ikke ble nådd i sesongen 2015-2016. I enkeltkamper har vi vært gode, men det er ingen tvil om at prestasjonene har variert for mye. Mens sesongen går mot slutten, er det naturlig at Elitestyret gjennomfører den årlige evalueringen. Hovedfokuset i evalueringen er rettet mot klubbens ambisjoner og rammer, og på treners- og spillergruppas prestasjoner.

Samtidig som evalueringsprosessen pågår, ønsker våre spillere å avslutte sesongen med stil. En god avslutning vil gi energi til arbeidet som skal gjøres før en ny sesongoppstart! Vi kan enda klatre på tabellen – vi håper du fortsatt vil være med oss!

En som ikke blir med oss videre, er Ted Suihkonen. Ted ønsker nye utfordringer etter flere år i Halden Ishall. Vi er svært takknemlige for det arbeidet han har gjort for oss, og ønsker han selvsagt alt godt videre!

Grønn og stolt hilsen

Bjørn Hofgaard
Elitestyret

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *