FØLG OSS:

Tilbud AS blir en av klubbens hovedsponsorer

En fornøyd Tore Jobs kan i dag presentere at Tilbud AS øker sitt engasjement i klubben ytterligere og blir en av klubbens hovedsponsorer den kommende sesongen. Tilbud AS kom inn som sponsor i Comet før forrige sesong og økte sitt sponsorat ytterligere før sesongen til gullsponsor. Nå er det altså klart at de igjen øker og blir en av klubbens hovedsponsorer.

En fornøyd Tor Jobs har følgende å si:
Det er meget gledelig at Arnas i Tilbud AS øker nok en gang sitt sponsorat i klubben og blir en av hovedsponsorene den kommende sesongen. Arnas synes alt som skjer i klubben for tiden er spennende og har virkelig tro på at det kommer til å bli en bra sesong, derfor ønsker han nå og være med enda sterkere.

«Arnas Tilbud AS tar alt fra totaloppussing til enkeltstående oppdrag. «Vi utfører og organiserer jobben fra A til Å, til avtalt tid og pris». Arnas Tilbud AS utfører jobber som; snekkerarbeid, flislegging, takskrifting, maling og mye mer.»

Foto: Sofie Kitterød

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *