FØLG OSS:

eSmart Systems AS inn som en av klubbens hovedsponsorer

Det er gledelig å presentere at bedriften eSmart Systems AS går inn som en av klubbens hovedsponsorer sesongen 19/20.

Tore Jobs om avtalen:
Jeg er selvsagt veldig, veldig fornøyd med å få en så stor bedrift som eSmart som hovedsponsor til Comet. Jeg hadde et veldig bra og konstruktivt møte med Knut H. H. Johansen der jeg fikk presentert Comet, samt hvordan vi ønsker å drive for å nå målet om GET-ligaen. Tilbakemeldingene fra eSmart var at dette var noe de ønsket å være en del av og bidra til.

Velkommen med på laget, eSmart Systems AS

Om eSmart Systems AS:
eSmart Systems bygger og leverer neste generasjons programvareløsninger for inspeksjoner av kraftledninger, planlegging av nettvedlikehold og optimalisering av energifleksibilitet. Vi retter oss mot nettselskap over hele verden og tilbyr løsninger for reduserte kostnader og forlenget levetid med bruk av våre AI-drevne løsninger.

Ønsker din bedrift å bli med på Comet-laget? Ta kontant med Tore Jobs på

TLF: 907 44 966
MAIL: torejobs@gmail.com / marked@cometelite.no

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *