FØLG OSS:

INFORMASJON TIL ALLE FRIVILLIGE I COMET ELITE

Da har vi endelig fått lov til å ha publikum i ishallen under våre kamper fremover.

Norges Ishockeyforbund har kommet med en protokoll for avvikling av treningskamper som gjør at vi på førstkommende treningskamp den 30 august mot Ringerike kan ha 200 tilskuere i Halden Ishall i tillegg til det mannskap og frivillige som må til for å avvikle kampen.

Vi inviterer derfor alle funksjonærer til funksjonærmøte i Halden Ishall ( VIP`n ) mandag den 24 august klokken 17:30

Her vil klubbens smittevern ansvarlig Stian Tidemann etter pålegg fra Norges Ishockeyforbund vil informere alle frivillige om smittevern, symptomer, klubbens smitteverntiltak og beredskapsplaner for den situasjonen vi er i nå.

Arrangement ønsker etterpå å evaluere forrige sesong, samt ha en gjennomgang av den kommende sesongen, med alle våre funksjonærer. Få en oversikt over behov for bemanning og sammen bli bedre på det vi allerede er god på, å arrangere underholdene ishockeykamper i Halden Ishall. 🙂

På grunn av dagens smittesituasjon er det påmelding slik at vi kan få laget smittevernlister til arrangement@cometelite.no

(Inngang og registrering bak ved foreningsrommet-)

/ARRANGEMENT

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *