FØLG OSS:

COMET HALDENS NYE TRENERTEAM

Da Leffe og Niklas takket for seg tirsdag ettermiddag, var gode råd dyre for klubben vår som allerede står foran noen relativt massive utfordringer for å lykkes holde seg i EHL.

Tore Jobs kastet seg rundt og startet arbeidet med å finne gode erstattere. Han slapp heldigvis å lete lenge. De beste kandidatene fantes i egne rekker.

Disse gutta kjenner både hverandre og klubben godt fra før, og vet hva som skal til for å lykkes. Hvertfall for å gjøre et ærlig forsøk.

Dan Nygård forteller at de er innstilt på å gjøre hverandre gode. Thomas har mange års erfaring som trener i klubbens breddeavdeling og mange år som spiller i klubbens A-lag. Hans trenererfaring, kombinert med de erfaringene Dan Nygård har gjort seg gjennom mange kvalserier, både for Comet Halden og Stjernen, og Hermans tette bånd til dagens lag, vil kunne skape de gode relasjonene og det fundamentet som trengs for å matche de andre lagene i kvalserien.

Vi i Comet Halden ønsker vårt nye trenerteam lykke til!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *